Prohlášení o ochraně soukromí

www.chalupaceskesvycarsko.cz se zavazuje respektovat a ochraňovat Vaše soukromí. www.chalupaceskesvycarsko.cz se zavázal chránit vaše osobní údaje a postupuje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.

Zabezpečení osobních údajů

www.chalupaceskesvycarsko.cz je zavázána k ochraně a zabezpečení vašich osobních údajů. Užíváme množství různých zabezpečovacích technologií a postupů k tomu, abychom ochránili vaše osobní údaje před neoprávněným přístupem, užitím nebo zpřístupněním. Pokud nám při objednávání služeb sdělíte své osobní údaje, můžete si být jisti, že je použijeme pouze pro zajištění a udržování kontaktu mezi vaší osobou a námi. www.chalupaceskesvycarsko.cz neprodá ani žádným způsobem nepronajme vaše osobní údaje nikomu jinému. Pokud nebudeme mít váš souhlas nebo pokud zákon nebude vyžadovat jinak, nebudeme sdílet vaše osobní data, která nám poskytnete online.

Kde jsou vyžadovány osobní údaje

www.chalupaceskesvycarsko.cz na svých stránkách zveřejňuje informace o službách, které nabízí, ale i informace o kontaktech na nás, atd. Veškeré tyto informace jsou dostupné, aniž bychom po návštěvnících stránek vyžadovali jakékoliv osobní údaje. Výjimku tvoří rezervační a poptávkový formulář, který je přístupný návštěvníkům stránek, kteří chtějí poptat naši službu ubytování. V tomto případě je po návštěvnících vyžadováno vyplnění základních osobních údajů (jméno, email, telefon, adresa, datum narození, číslo OP či pasu), na základě kterých jej osobně kontaktujeme nebo rezervaci potvrdíme. Data jsou zabezpečeně uložena u poskytovatele webhostingu v databázi na dobu nejméně 3 let, vždy však do doby než zákazník sám požádá emailem o vymazaní svých dat z naší databáze. Poskytnutí dat je nutné pro rezervaci pokojů. Pokud si přejete svá data smazat, pošlete prosím email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Údaje, které shromažďujeme

www.chalupaceskesvycarsko.cz provozuje stránky na kterých můžete poptávat služby. Osobními údaji, které jsou shromažďovány na těchto stránkách, jsou jméno a příjmení, adresa bydliště, email, datum narození, číslo občanského průkazu nebo pasu a telefon.

Proč tyto údaje shromažďujeme

www.chalupaceskesvycarsko.cz bude shromažďovat a používat vaše osobní údaje pouze s vaším vědomím a souhlasem, a to kvůli využití našich služeb. Můžeme používat vaše údaje pro účely související s poskytováním služeb vaší osobě, což zahrnuje zpracování poptávek, poskytování služeb a případně informací, které žádáte či odpovědí na vaše stížnosti nebo dotazy. Musíme vést evidenci ubytovaných dle zákona č. 565/1990 Sb. Tento zákon nám ukládá evidovat osobní údaje (doba ubytování, jméno, příjmení, adresu trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo pasu, u dětí bez dokladu datum narození) po dobu 6 let.

Souhlas s poskytnutím osobních údajů

www.chalupaceskesvycarsko.cz získává váš dobrovolný souhlas se zařazením poskytnutých údajů do databáze a jejich dalším zpracováním na našich stránkách. Jestliže se rozhodnete poskytnout nám osobní údaje (jakékoliv informace, podle kterých lze identifikovat vaši osobu), buďte ujištěni, že budou použity pouze s cílem podporovat vás jako našeho zákazníka.

Chalupa České Švýcarsko

Fibichovo údolí 877/22

407 46 Krásná Lípa
 
 

Kontakty

Telefon:

+420 602 354 002

+420 602 297 857

Email:

Search